145Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Görev Nasıl Yazılır?

Görev Nasıl Yazılır?

 

 

Bildiğiniz gibi sesli hizmeti sunan tüm sitelerin birinci amacı sektörde site ismini duyurmaktır ikinci amacı ise user girişini arttırmak üçüncü amacı, sitelerini ziyaret eden kullanıcılardan görevli bulup yönetime dahil etmektir. kendi yönetimine uygun görevli bulmasıda oldukça zor bir durumdur.

Görev Nasıl Yazılmalıdır?

Real hayatımızda insanların birbirine güveni bir hayli azalmakta iken sanal ortamda insanlara güvenilmesi çok zor bir durum değerli arkadaşlar. görev yazarken dikkat edeceğiniz hususlar; ilk olarak kullanıcının sitenize üye olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir ve sürekli sitenize gelen bir kişi ise 1 hafta takip edebilirsiniz hal ve davranışlarını sizin belirlemiş olduğunuz görevli şemasına uyuyorsa güzel bir dille yetki teklif edebilirsiniz. Kimlere Görev Yazılmamalıdır?

Siteyi her ziyaret eden usere kesinlikle yetki teklif etmeyiniz arkadaşlar bir çok site yöneticileri bu şekilde yetki eklemektedir. sırf kullanıcı sayısını arttırmak için yapılan bir uygulamadır. siteye ilk kez giren bir kullanıcıya yetki verirseniz site zarar verebilir.

Ne gibi zararlar verir?

Değerli Zamanınızı harcayıp üstelik ücret ödediğiniz sitenizde bulunan odalara saldırabilir özel mesaj yolu ile sizin emek harcayıp kazandığınız userinizi kendi sitesine yada farklı sitelere kolayca götürebilir. sitenizdeki tüm kullanıcıları sistem dışına atabilir. genel atma komutu ile küfür veya reklam atabilir.

 

 

13 Ağu 2017 572 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER