145Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Görevli Olmak İstiyorum

Görevli Olmak İstiyorum

Boş zamanları en iyi şekilde geçirmenin yolu sohbetten geçiyor. Birçok kişi sohbet anında sıkıntılarını ve dertlerini anlatarak onlardan kurtulurken sevincini anlatarak mutluluğunu paylaşan da birçok kişi oluyor. Bu doğrultuda da sesli chat siteleri son derece fazla tercih edilen internet siteleri arasında yer alıyor. Sesli sohbet sitelerine giren kişiler burada tanımadıkları kişiler ile sohbet etmeye başlıyorlar. Karşı tarafı görmedikleri ya da herhangi bir bilgisini bilmedikleri için çekinmelerine ya da endişe duymalarına gerek duyulmuyor.

Bu sitelerde kullanıcı sayısının artması için sitenin görevli olarak adlandırdığı kişilerin odada sürekli olarak aktif olması ve kullanıcılara yardımcı olması gerekiyor. Bu doğrultuda sesli chat görevli olmak istiyorum şeklinde bir beyanı olan kişiler site yönetimi ile iletişime geçebilirler. veya sorunlar ve başvuru odamızdan destek alabilirler.

Görevlilerin Yapması Gerekenler Neler?

SesliZirve sitemizde görevli olarak çalışan kişilerin ilk etapta online olma sürelerinin çok fazla olması gerekiyor. Tabi ki görevlilerden 24 saat online kalmaları istenmiyor. Ancak görevli sayısına göre günün 24 saat eşit bir biçimde paylaşılıyor. Bunun dışında daha öncesinden de bu tarz sesli odalarını kullanan kişilerden görevliler seçiliyor. Birçok kişi sesli chat görevli olmak istiyorum diyerek yönetime başvuruyor ancak bu tarz siteler hakkında yeterli bilgisi olmuyor.

Bu sitelerde daha öncesinde de zaman geçiren kişiler genel sorunları ve şikâyetleri de biliyor. farklı sitelerde görevli olarak çalışan kişiler daha avantajlı oluyor. Bu kişiler site üzerinden komutları kullanma konusunda da bilgi sahibi oluyorlar. Son olarak ilk kez sitemizde görevli olacak kişiler ise başlanğıçta operatör yetkisi ile başlatılmaktadır. gün geçtikçe deneniyim kazandıkça görev rütbeside yükselebiliyor.

 

13 Ağu 2017 495 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER