145Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : İgnore Nedir

İgnore Nedir

Sesli platformlarda kullanılan ignore sisteminin ne olduğunu anlatacağım. Sesli sohbet odalarında ignore sistemini kullanan kişiler sohbetlerde geçen tüm tatsızlıkları okumayacaklardır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sesli sohbet odasında lütfen ricamız hiç kimseye saygısızlık ve kötü sözlerde bulunmayınız. Bu yüzden de sesli sohbet ortamında bazı kişilerde saygısızlık ve argo kelimelerden sıkıldıysanız bunu ignore sistemi ile engellemeniz mümkündür. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İgnore konusunda daha fazla de atlı bilgiler almak isterseniz hemen sitemizi inceleyiniz.

Sesli sitelerde ignore ederek sohbetteki kişileri engellemiş olacaksınız. Bu işlemi de yapmaya gayet kolaydır. Bunu sakın unutmayınız. Özellikle sohbet girişlerinde ziyaretçiler sohbet ederken rahatsız oldukları sohbeti eğer isterlerse engelleyebilirler. Sesli sohbet odaları gayet güvenli olması ile birlikte de hiç bir sorun yaşanmamaktadır. Sesli sohbet sitelerine hemen üye olduğu zaman engellenmemeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Sesli sohbet sitelerinde bulunan kişilerin hepsi argo konuşan ve saygılı konuşan insanlarda bulunmaktadır.

Burada bulunan arkadaşlar ile çok iyi vakit geçirerek mutlu olabilirsiniz. Sizler de bize bu konuda güvenebilirsiniz. Sesli sohbet siteleri kötü konuşan kişilerden kesinlikle sorumlu değildir. Sadece siteden engellenir. Ama sizler eğer isterseniz yasal anlamda da şikâyette bulunabilirsiniz. Sitemize girdiğiniz zaman sesli sohbet ortamında nasıl ignore edeceğiniz konusunda bilgi de verilmektedir. Aynı zaman da sizlerin nasıl ignore edildiğinizi anlamanın da yolları vardır.

Nasıl İgnore Ederim ?

Aşağıdaki resimdeki gibi sizleri rahatsız eden kişileri mausu'nuzla seçip sağ tuşa tıklayınız ve ignore edebilirsiniz.

09 Ağu 2017 572 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER