145Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Oda Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri

Sesli Zirve genel odalarımızda ne gibi etkinkler yapılıyor bunların hakkında bilmeniz gereken herşeyi ayrıntılı şekilde sizlere anlatacağım değerli kullanıcılarımız. bildiğiniz gibi televizyon kanallarında yapılan eğlence amaçlı yapılan programları sesli chat sitemizde de bulabilirsiniz.   Genel Oda İsimlerimiz

Yarışma    

İzdivaç    

Canlı Müzik ve Şiir    

Genel Kültür

Yarışma; bu odamızda hergün düzenli olarak kelime yarışması yapılır isteyen herkes katılabilir. fakat yarışmayı kazanan arkadaş kaybedenlere tatlı cezalar verebilir buda zaten yarışmanın en eğlenceli kısmıdır. nasıl cezalar verilir ? kamera açtırıp başından aşa su döktürebilir,başında yumurta kırdırabilir yada rumuzlarınızı degiştirtebilir.

İzdivaç; sesli sitelerde bir hayli popüler olan bu odamızın amacı ciddi ilişkiler kurmak isteyen kullanıcılarımız için faaliyete açılan bir odadır. aşkın nerde ne zaman karşımıza çıkacağını kimse bilemez belki sizlerde bu izdivaç odamızda tanıştığınız insanla yuvanızı kurabilirsiniz. izdivaç odasının kullanımı. odanın sunuculugunu sadece yetkili arkadaşlar yapar bay ve bayan kullanıcılar kameralarını açarlar ve birbirini begenen kullanıcılara tanışmaları için yardımcı olur.

Canlı Müzik ve Şiir; bildiginiz üzere bir çok sanatçı internet ortamından sesini duyurup belli bir yerlere gelmiştir belki sizlerde bu odada ünlü olabilirsiniz : ) oda neler yapılabilir kendi yapmış olduğunuz yada başka eserleri canlı olarak okuyabilirsiniz. sevdiğiniz insanlara armağan edebilirsiniz.

Genel Kültür; odamızda bilmediginiz her türlü konunun cevabını bulabilirsiniz ve bilgi hazinenizi geliştirebilirsiniz. haftanın bazı günlerinde kullanıcıların istekleri doğrultsunda genel kültür yarışmasıda yapılabiliyor. ( bilgisine güvenen herkes katılabilir )

13 Ağu 2017 432 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER