143Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Nasıl Kullanılır

Sesli Chat Nasıl Kullanılır

Sesli Chat kullanımı çok zor gibi görünsede oldukça kolaydır. ilk kez bu platformlara katılmaya başlıyan kullanıcılar herkesin genel odalarda sohbet ettiğini görünce sesli chat sitelerinin çok karışık saçma sapan olduğunu düşünmüşlerdir. fakat sandığınız gibi bir ortam değildir eğlenmesini ve sabır etmesini bilirseniz çok iyi vakit geçirebileceğiniz ortamdır. Sesli Chat Nasıl Kullanılır?

SpeakyChat Tabanlı olup Activex eklentisi bulunan yüklemesi 5 veya 10 saniye süren bir yazılımdır. henüz mobil, tablet, chrome, gibi yazılımlar için güncelleme gelmemiştir. sizler opera internet explorer firefox mozilla gibi yazılımlar ile Activex i kurduğunuzda girebilirsiniz.

Sesli siteler eskiden oldukça popüler bir haldeydi fakat ne yazkki eskisi gibi artık tutulmuyor arkadaşlar sebebleri gayet net Bitmeyen oda sorunları mobil giriş ve en büyük sorunu ise chrome ile activex eklentisinin çalışmaması. Sesli Chat Sitelerindeki Görevler ve Yetkiler?

Sesli sitelerde görevli,yetkili olmak isterseniz öncelikle sitede kalma süreniz yüksek olması gerekir ve site içerisinde aktif rol oynamalısınız tek başınıza bir odada kendiniz çalıp kendiniz dinlerseniz görevli olmanız biraz zordur hani olsanız bile yetkinizi kısa sürede geri alabilirler. Sesli Chat Görev Rütbeleri

User    

Vip    

Operatör    

Admin    

CoAdmin    

SüperAdmin    

ChatAdmin    

Sohbet Hakimi    

Agent    

SuperMaster    

WebMaster    

SuperVisor    

Queen    

King    

Owner    

Staff1 ( Özel Rütbe )    

Staff2 ( Özel Rütbe )    

Root ( Özel ve En Yüksek Yetkili )

Sesli Chat Özel görevli ve yetki listesi bu şekildedir . 16,17,18 Rütbeler Site yönetimi Tarafından kullanılır.

13 Ağu 2017 598 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER