143Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chate Nasıl Girilir

Sesli Chate Nasıl Girilir

 

“Kahve bahane, sohbet şahane” diye sık kullanılan bir söz vardır. Bu söz bir sohbet sitesi için de geçerli olabilir. Karşınızdaki kişiye kahve ikram edemeseniz de her ikiniz de kendi ortamınızda elinizde bir fincan kahveyle sohbete katılabilir, benzeri bir tat alabiliriniz. Sesli ve kamera görüntülü odalara giriş için üye olmanız önerilir. Üye olmak için site adresi yazılıp tarayıcıdan arama yaptırılır ve karşınıza çıkan siteye tıklanır. Site ana sayfası incelendiğinde nereden üye olunacağı görülecek ve üye olmanız için site kullanıcıyı yönlendirecektir.

Sesli Chat yazısına tıklayarak da sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak panelde eğer üye değilseniz misafir girişi olduğunu göreceksiniz. Üye olanlar ise üye girişini kullanmalıdır. Üye olunursa size ait rumuzu sizden başkası kullanamayacaktır. Sohbet odalarına girip sesli sohbete başlayabilmek için birkaç saniyenizi ayırıp minik bir uygulamayı yüklemeniz gerekecektir.

Ücretsiz üye olarak bir sohbet odasına katılın, odalarda keyifli sohbetler yapma imkânını siz de yakalayın, kahveli veya kahvesiz, çaylı veya çaysız sohbetin tadına varın. Arka plandaki hafif bir müzikle, karşınızdaki arkadaşınızla güzel bir sohbetle kendinizi şımartın. Rahatsız mı edildiniz? “İgnore” edin. Birbirinden uzak olan dostlarınızı da sohbet odalarına davet edip klasik iletişim araçları yerine burada tamamen ücretsiz olarak sesli, görüntülü görüşüp hasret giderin.

Sesli sohbet siteleri klasik bir sohbet kadar hoş zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır. Amaç sizinkinden farklı dünyaları, fikirleri tanımaktır. Odalardan yapılan kameralı veya sesli sohbetlerin belli bir seviyede olması kullanıcılara da bağlıdır.

 

 

13 Ağu 2017 579 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER