144Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sitedeki Konularınıza Sahip Çıkın!

Sitedeki Konularınıza Sahip Çıkın!

 

Sizlere bu konumuzda sitenizdeki makalelere nasıl sahip olmanız gerektiğini anlatacağım. öncelikle bir çoğunuz bildiği gibi sesli sitelerde içerik hırsızlığı herkesin başının belası olmuştur. ve hızlı index alan web site sahipleri özenle girmiş olduğunuz içerigi hemen kendi sitesine ekleyip güncelleme yapabiliyor ve sizin hazırlamış olduğunuz makale google tarafından başka sayfalardan toplama içerik gibi bazı manuel işlemlere maruz kalabilirsiniz. fakat artık bunun önüne kolayca geçebilirsiniz.

Site İçeriğime Nasıl Sahip Çıkarım;

Öncelikle sitenize girmiş olduğunuz özgün bir konuyu, google webmaster tools hesabınıza girerek makale url'sini google gibi getir yapabilirsiniz. ve anında dizinlere eklenecektir. artık sitenizden içerik çalınma olayı olsa bile sizin siteniz orjinal özgün içerikli olarak görünecektir. saldırğan emek hırsızı sitelere ise google gereken ceza uygulamasını yapacaktır bundan hiç şüphe etmeyiniz. Son Olarak Makalenizi Kopya Eden Siteleri Şikayet Ediniz

içeriğinizi kopya yolu ile kendi sitelerinde yayınlayan spam siteleri google spam bildir aracı ile spam içerik url sini gönderebilirsiniz. Umarım sesli sohbet sever arkadaşlara faydalı bir makale olmuştur. fazla kafanızı karıştırmak istemedim zaten wm tools ve spam bildir linklerine tıkladığınız zaman daha kolayca anlıyabilceksiniz.

13 Ağu 2017 1410 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER